СЦЕНАРІЇ КОЛИШНІХ МЕНТІВ

9  ЗЛОЧИННІ СЦЕНАРІЇ КОЛИШНІХ МЕНТІВ, А НИНІШНІХ «ЄДИНОЦЕНТРИСТІВ» Версия для печати Отправить на E-mail 
   
 

Міністру внутрішніх справ   

України Луценко Ю.В.

Начальнику УМВС України у Закарпатській області

полковнику міліції Кононенко П.М.

 

Шановний  Павло Миколайович !

17 березня 2009 року по  підготовленому злочинному сценарію керівника районної партійної організації  «Єдиний центр» М.І. Ребляна, який є головою РДА Воловецького району Закарпатської області зірвано  пленарне засідання ХVІ сесії районної ради .

21 із 45 депутатів покинули сесійну залу і в малому залі РДА проводили таємну роботу, як у старі Сталінські диктаторські часи в присутності начальника РВ УВМС, оперативного працівника СБУ . Приймали незаконні рішення про створення тимчасової комісії та відсторонення від виконання обов’язків голови районної ради.

У зв’язку з тим, що колишній полковник міліції М.І.Реблян  є нині діючим Головою Воловецької РДА і дозволив собі незаконно підпорядкувати районну міліцію, –  начальник РВ УМВС підполковник Барнич В.Ф. змушений виконувати завідомо незаконні завдання та вказівки районного очільника з «фальшивим Кишинівським дипломом про вищу юридичну освіту».

Прошу Вас:

– дати відповідні доручення по перевірці вказаного диплома в особовій справі М.Ребляна та провести перевірку Воловецького РВ УМВС на предмет виконання незаконних вказівок Голови РДА при проведенні сесії районної ради 17 березня 2009 року. Перевірити законність участі працівників Воловецького РВ УМВС в тиску на депутатів Воловецької райради ( приїзд із заступником Голови РДА Гавришем С.Ю. додому до депутатів працівників міліції та ін… правопорушення).

– Провести перевірку на предмет кримінального перевищення делегованих владних повноважень у відповідності  до ст. 44 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні» по питаннях незаконного дерибану земельних ділянок ( за межами населених пунктів) у Воловецькому районі Закарпатської області.

Про результати перевірки прошу Вас повідомити згідно чинного законодавства.           

З повагою,

Голова Воловецької районної ради О.І. Биркович 

18.03.2009 

0 коментарів “СЦЕНАРІЇ КОЛИШНІХ МЕНТІВ”