Зловживання службовими особами Воловецької селищної ради

На Закарпатті селищні “авторитети” незаконно роздали 45 соток землі

10.04.2009 (18:42) Прокуратурою Закарпатської області порушено кримінальну справу за фактом зловживання службовими особами Воловецької селищної ради своїм службовим становищем та вчинення службового підроблення при складанні та видачі рішень Воловецької селищної ради та Державних актів на землю за ознаками злочинів, передбачених ч. 2 ст. 364, ч. 2 ст. 366 КК України.

Як повідомили UA-Reporter.com в прес-службі прокуратури Закарпатської області, у січні 2007 року службові особи Воловецької селищної ради, зловживаючи своїм службовим становищем, діючи умисно, всупереч інтересам служби, в інтересах третіх осіб, склали та видали трьом закарпатцям рішення сесії Воловецької селищної ради, в які внесли неправдиві відомості про виділення
кожному із цих громадян земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд загальною площею 0,45 га. Однак, як встановлено прокурорською перевіркою вказані рішення є фіктивними оскільки згідно з протоколом ведення цієї сесії відсутні відомості щодо розгляду питань про виділення вказаним громадянам земельних
ділянок.

При цьому, службові особи Воловецької селищної ради, з метою надання вказаним фіктивним рішенням законного офіційного виду, посвідчили його підписом від імені голови селищної ради та мокрою круглою печаткою Воловецької селищної ради.

У такий же спосіб службовці підробили і рішення наступної сесії в які внесли неправдиві дані про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки вказаним громадянам, яке знову посвідчили підписом голови селищної ради та мокрою печаткою.

На підставі вказаних підроблених рішень троє закарпатців виготовили технічні документації та отримали державні акти на право приватної власності на земельні ділянки на території селища Воловець.

Таким чином, внаслідок зловживання службових осіб Воловецької селищної ради своїм службовим становищем та службового підроблення, земельні ділянки загальною площею 0,45 га та загальною вартістю 92 898 грн. були незаконно надані безоплатно у приватну власність трьом громадянам, що спричинило тяжкі наслідки охоронюваним законом державним інтересам в особі Воловецької селищної ради.

Один коментар до “Зловживання службовими особами Воловецької селищної ради”

1 коментар

 1. Ш А Н О В Н І М Е Ш К А Н Ц І !!!
  вул. Шевченко, Терешкової, Гагаріна
  Б. Хмельницького, Грушевського, І. Франка.

  Доводимо до Вашого відому, що за час перебування попереднього голови Воловецької селищної ради Яремчука М.М., було незаконно передано у власність без сесії Воловецької селищної ради, (дане питання не розглядалося і не обговорювалося дипутатами) мешканцям міста Свалява, Мукачева, Ужгорода, земельні ділянки на ваших пасовищах, в ур. «Каковець», «Свинний», «Кілиця», які вами використовувалися з діда – прадіда, ці «поважні» громадяни отримали земельні ділянки у користування безоплатно, для ведення так званого селянського господарства та садівництва. ???

  1. Згідно рішень сесії Воловецької селищної ради V – го скликання від 22.01.2008 р. надано дозволи на розробку проекту землеустрою, для відведення земельних ділянок у власність в урочищі “Каковець” для ведення індивідуального садівництва 10 громадянам , а саме :

  – Галас Ігор Іванович, мешканець м. Свалява, вул. Л. Українки №14

  – Коневич Олександра Егорівна, мешканка м. Свалява, вул. Нова №6

  – Ледней Сергій Юрійович, мешканець смт. Воловець, вул. Карпатська 72/16 (підставна особа Ребляна М.І. екс – голови Воловецької РДА )

  – Лесьо Марія Андріївна, мешканка м. Свалява, вул. Невського № 52/20
  – (підставна особа Ороса М.М. екс – прокурора Воловецького р-н. )

  – Малильо Марія Іванівна, мешканка с. Канора, вул. Миру № 18
  (жінка директора «Агролісу» Малиля Івана Івановича. Який отримав земельну ділянку в ур. Ровінь, де на даний час і проживає)

  – Палай Оксана Володимирівна, мешканка смт. Воловець, вул. Пушкіна № 10/25 ??? (донька директора ТОВ «Свалява-міськбуд» Девяна В.О. яку Воловецький селищний голова Яремчук М.М. прописав у власній квартирі за цією адресою, а після отримання рішення на зем. ділянку виписав.)

  – Пліс Віталій Полікарпавич, мешканець м. Свалява, вул. Київська № 8/22
  (підставна особа Софілканич О.А. Голова суду Воловецького р-н. )

  – Шкріба Михайло Михайлович, мешканець м. Мукачево, вул. Росвигівська № 28/70

  – Гулянич Маряна Дюлівна, мешканка м. Ужгород, вул. Цеалковського 23

  – Малеш Алла Володимирівна, мешканка м.Ужгород, вул. Грушевського 57/14

  Цим громадянам було виділено п’ять гектарів землі для садівництва в урочищі «Каковець».

  2. Також запис датований 27. 06. 2008 року, (день проведення сесії) на чотирнадцятій сесії Воловецької селищної ради п’ятого скликання, без обговорення та виненсення на сесію в урочищі “Кілиця” сімом мешканцям Ужгорода виділяється земля загальною площею 14 гектарів, для ведення селянського господарства.

  Рішення № 477 від 27.06.2008 р.

  – Гулянич Володимир Михайлович, мешканець м. Ужгород, вул. Ціалковського 23, земельну ділянку в урочищі “Кілиця”, у розмірі 2.0 га.

  – Гулянич Мар’яна Дюлівна, мешканка м. Ужгород, вул. Цеалковського 23 “мати” – отримала земельну ділянку в урочищі “Каковець” – площею 2.0 га.

  – Рішення № 479 від 27.06.2008 р. – Дмитришин Руслана Вікторівна, мешканка м. Ужгород, вул. Коритнянська № 8/413 земельну ділянку в урочищі “Кілиця”, у розмірі 2.0 га.

  – Рішення № 481 від 27.06.2008 р. – Полош Мар’яни Юріївни, мешканка м. Ужгород, вул. Коритнянська № 8/202 земельну ділянку в урочищі “Кілиця”, у розмірі 2.0 га.

  – Рішення № 482 від 27.06.2008 р. – Пшиничній Дар’ї Олександрівни, мешканки м. Ужгород, вул.Бачинського № 61 земельну ділянку в урочищі “Кілиця”, у розмірі 2.0 га.

  – Рішення № 483 від 27.06.2008 р. – Фабрі Надії Йосипівни, мешканки м. Ужгород, вул. Грушевського № 64/3 земельну ділянку в урочищі “Кілиця”, у розмірі 2.0 га. – Гулянич Володимир Михайлович, Гулянич Мар’яна Дюлівна –внук та донька.

  – Рішення № 484 від 27.06.2008 р. – Фабрі Дюлі Дюловичу, мешканцю м. Ужгород, вул. Грушевського № 64/3 земельну ділянку в урочищі “Кілиця”, у розмірі 2.0 га. Гулянич Володимир Михайлович, Гулянич Мар’яна Дюлівна –внук та донька. Громадяни Фабрі Надія Йосипівна та Фабрі Дюла Дюлович – жінка та чоловік. (таким чином 4 члени сім’ї отримують 2.0 га в урочищі “Каковець, та 6.0 га в урочищі “Кілиця”)

  – Рішення № 485 від 27.06.2008 р. – Яцейко Марини Сергіївни, мешканці с. Холмок, вул. Свободи № 35, Ужгородського району, земельну ділянку в урочищі “Кілиця”, у розмірі 2.0 га.

  І знову застосовується попердня схема. Депутати нічого не знають, на сесію питання не виносилося, в протоколі також нічого не написано, але рішення про виділення є.

  Шановні мешканці! Переконливо просимо Вас,
  не бути байдужими до цього питання, Закликаємо Вас відстояти Ваші розкрадені землі, так як зараз іде вторинний ринок, і ці «землеНЕроби» перепродають ці земельні ділянки.

Залишити коментар