Хот-дог ,що колись гавкав…

1___879_234×234.jpgЧи не на кожному кроці у Солотвино з маленьких вагончиків нам пропонують швидку їжу – хот-доги, гамбургери, чизбургери. “від нічого робити” поспостерігав, як їх готують і подумайте, чи варто таке їсти.

Надворі страшенна спека, дихати просто немає чим. Біля страшненького вагончика, в якого, здається, років сто тому спустили колеса, поржавілого та немитого, юний нарід з апетитом наминає хот-доги.

Стає цікаво, чи можливо це їсти. Тож стаю у чергу. Молоденькій продавчині відчутно несолодко – крім того, що надворі спека, у лотку ще й смажаться кури-гриль. Вона якраз віддає решту жіночці попереду – кілька одно- та двогривневих купюр, добряче затертих і брудних. Потім, навіть не протерши руки серветкою, бере булочку для нас та ще й притискає її пальцем усередині, аби добре лягла у фірмову упаковку. Далі: сосиска, кетчуп з підозрілої банки, нарізана капуста – лоточок з нею стоїть відкритим на прилавку. Пробувати на собі, чи їстівний той хот-дог, якось перехотілось…

Сьогодні ні для кого не є таємницею, що їжа із фаст-фудів шкідлива. «По-перше, вона висококалорійна, від неї швидко набираєш вагу. По-друге, та сосиска – це взагалі не м’ясо. Це – генетично модифікована соя, крохмаль і так далі. Потім добавки – майонез, кетчуп – продукт, який не може бути натуральним, там багато консервантів, – ні  № 1.

А те, що їсти на ходу не можна, нас вчили ще змалечку. «Якщо їжа потрапляє у кишківник великими шматками, вона подразнює стравохід. Як наслідок можуть виникнути ерозії та виразки», – стверджує лікар.

Але особливо небезпечною така їжа стає у літню спеку.  Через брудні руки можна отримати кишкові інфекції».

0 коментарів “Хот-дог ,що колись гавкав…”